Jak to działa?

Bon eTravelPass to elektroniczny bon wartościowy, dzięki któremu opłacisz pobyt w różnych ośrodkach turystycznych tak samo, jak w przypadku płatności pieniędzmi. Możesz go wykorzystać na wyjazdy weekendowe, citybreak, wakacje nad morzem czy też ferie zimowe w całej Polsce! Nie musisz znać konkretnej daty i miejsca wyjazdu –  odpoczniesz, gdzie chcesz i kiedy tego potrzebujesz.

 

Bon eTravelPass jest dokumentem na okaziciela. Możesz nim opłacić podróż dla siebie lub bliskich albo wykorzystać jako część budżetu wakacyjnego, resztę ceny dopłacając we własnym zakresie.

 

Bon eTravelPass kupisz w prosty sposób w kafeterii MyBenefit, korzystając z punktów od pracodawcy lub z własnych środków.

1. Kup bon eTravelPass w kafeterii MyBenefit i sprawdź jego datę ważności.

2. Wybierz miejsce wyjazdu z listy współpracujących obiektów TUTAJ.

3. Skontaktuj się telefonicznie z wybranym obiektem i zarezerwuj swój pobyt.

  4. Poinformuj o chęci opłacenia w całości lub części rezerwacji za pomocą bonu eTravelPass.

5. Podaj numer bonu w momencie rozpoczęcia pobytu w obiekcie partnera.

6. Zrelaksuj się i ciesz się wypoczynkiem!

 

 

Czy wiesz, że…

 

eTravelPass to wyjątkowy produkt – bo nawet jeśli nie masz planów na wakacje, nie musisz decydować od razu! Dzięki długiemu terminowi ważności bonów – aż 12 miesięcy – masz czas na spokojne zaplanowanie terminu i miejsca wypoczynku (ponad 500 najlepszych obiektów w całej Polsce do wyboru!).

 

 

Zasady realizacji bonu eTravelPass znajdziesz TUTAJ

Regulamin bonu e-TravelPass znajdziesz TUTAJ

DLACZEGO WARTO?

Wypoczynek dopasowany do Twoich potrzeb

Bon eTravelPass to uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu swobodnie dopasujesz rodzaj, miejsce wypoczynku, termin i charakter atrakcji do swoich planów i preferencji Twoich bliskich!

Podróże z bliskimi

Bonem eTravelPass opłacisz podróż dla dowolnej liczby osób, dzięki czemu możesz zorganizować wyjazd z bliskimi Ci osobami i odciążyć rodzinny budżet.

Prosta realizacja bonów

Bonem eTravelPass zapłacisz tak samo, jak pieniędzmi. Swobodnie możesz też dopłacić do pełnej ceny wyjazdu kartą, gotówką lub przelewem.

 

ZAKRES OFERTY

 

 

GDZIE ZREALIZUJĘ BON eTRAVELPASS?


Bony eTravelPass zrealizujesz w obiektach turystycznych w Polsce.

Lista obiektów

Najczęściej zadawane pytania

Bony eTravelPass możesz kupić w kafeterii MyBenefit. Jeśli w twojej firmie ten benefit nie jest dostępny, skontaktuj się ze swoim Działem HR, być może powtarzające się sygnały od pracowników zachęcą firmę do rozszerzenia oferty.

Jeśli jesteś pracownikiem działu HR i szukasz benefitów dla swojej firmy, skontaktuj się z nami przez formularz.

Bony elektroniczne eTravelPass możesz wykorzystać na opłacenie noclegów tak samo, jak pieniądze. Więcej szczegółów dotyczących procesu wykorzystania znajdziesz w sekcji: Jak to działa?

Bony mają określony nominał – może to być 100 zł lub wielokrotność tej kwoty. Do opłacenia swojej wymarzonej podróży możesz wykorzystać jeden lub wiele bonów, a do każdej takiej transakcji dopłacić kartą, gotówką lub przelewem.

Bony ważne są przez 1 rok od daty ich utworzenia, zatem masz dużo czasu na zaplanowanie podróży i atrakcji. Konkretna data ważności bonu będzie podana podczas zamówienia w kafeterii MyBenefit.

Jak najbardziej, bony TravelPass to dokumenty na okaziciela. Możesz je zrealizować do opłacenia podróży dla dowolnej liczby osób, zatem jest to świetny sposób na zorganizowanie wycieczki dla siebie i bliskich.

Tak, bony eTravelPass to dokumenty na okaziciela, więc może je zrealizować każda osoba, która jest ich posiadaczem. Spraw ekscytujący prezent, komu tylko zapragniesz!

Żeby zrealizować bony eTravelPass, skontaktuj się telefonicznie z wybranym obiektem i dokonaj rezerwacji pobytu. Podczas rozmowy poinformuj obsługę obiektu o chęci opłacenia w całości lub części rezerwacji za pomocą bonu eTravelPass.
W momencie rozpoczęcia pobytu podaj numer bonu eTravelPass i… gotowe!

Szczegółowe zasady realizacji znajdują się w sekcji: Jak to działa?