Dlaczego warto?

96%


klientów docenia nasz profesjonalizm

4,9 /5,0


punktów otrzymaliśmy za uprzejmość

96%


klientów jest zadowolonych ze współpracy

* wynik badania satysfakcji wśród Klientów Benefit Systems

Zakres Oferty

Korzyści

Dla Pracownika

Dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych w 740 miastach Polski. Lepsza kondycja i samopoczucie.

Dla Firmy

Wzrost atrakcyjności pracodawcy oferującego kultowe świadczenie pozapłacowe.

Dla Budżetu

Niski koszt przystąpienia do programu, dzięki finansowaniu z ZFŚS, środków obrotowych lub współfinansowaniu przez pracowników.

Korzyści

Dla Pracownika

Dostęp do różnorodnych usług z zakresu samorozwoju, zdrowia, odżywiania i psychologii, w tym kursów i konsultacji eksperckich. Wszystkie usługi dostępne na jednej platformie, 24/7.

Dla Firmy

Oszczędność czasu dzięki prostemu rozliczeniu – tylko jedna faktura za wiele różnorodnych usług. Budowanie środowiska pracy, w którym pracownik zyskuje wielopoziomowe wsparcie z jednym pakietem benefitów, co przekłada się na zmniejszenie rotacji pracowników i wzrost zainteresowania kandydatów na nowe stanowiska.

Dla Budżetu

Elastyczny system finansowania dopasowany do klienta.

Korzyści

Dla Pracownika

Szeroka gama możliwości. Samodzielny wybór benefitów przez pracowników.

Dla Firmy

Uproszczenie administracji i logistyki związanej z obsługą benefitów w firmie.

Dla Budżetu

Elastyczny system finansowania. Możliwość opłacania świadczeń z wielu źródeł jednocześnie.

Korzyści

Dla Pracownika

Możliwość korzystania z dodatkowych funkcjonalności platformy kafeteryjnej, takich jak moduł grywalizacyjny i społecznościowy, które są dostępne wyłącznie w wariancie MyBenefit Active

dla Firmy

Nowoczesne narzędzie do budowania zaangażowanej firmowej społeczności, integrowania zespołów (także rozproszonych) oraz wspierania efektywności pracowników, która przekłada się na realizację celów biznesowych.

dla Budżetu

Grywalizacja wspiera osiąganie celów finansowych, a dodatkowe formy angażowania pracowników sprzyjają optymalizacji kosztów związanych z procesami HR i rotacją.

Korzyści

Dla Pracownika

Pracownicy jedzą regularne posiłki, których nie muszą wcześniej przygotowywać w domu, co odciąża domowy budżet. Wzrost efektywności i dobrego samopoczucia w zespołach.

Dla Firmy

Oszczędność czasu dzięki prostemu rozliczeniu i przyjaznej ścieżce obsługi. Firma staje się przyjaznym i atrakcyjnym miejscem pracy, co przekłada się na zmniejszenie rotacji pracowników i wzrost zainteresowania kandydatów na nowe stanowiska.

Dla Budżetu

Korzystaj z ulgi ZUS! Aktualnie możesz przeznaczyć na finansowanie posiłków pracownika aż 300 zł miesięcznie! Z dniem 1 marca 2022 roku weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące zasad ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe zwiększające kwotę wyłączenia wartości finansowanych posiłków pracownika ze 190 złotych na 300 złotych, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej odciążyć Twój budżet. Zyskasz pewność, że środki, które przekazujesz na cele żywieniowe, są wydatkowane zgodnie z założeniami.

Korzyści

Dla Pracownika

MultiBilet uwzględnia indywidualne preferencje oraz potrzeby pracowników, którzy sami decydują gdzie, kiedy i na jaki seans filmowy się wybrać.

Dla Firmy

MultiBilet to multipleksy i kina studyjne oraz lokalne na terenie całego kraju – dzięki temu zadbasz o pracowników nawet w strukturze rozproszonej. Niska cena zakupu, która dodatkowo spada w przypadku większych zamówień i minimum formalności, bez konieczności podpisywania umowy. I aż 6 miesięcy ważności voucherów od dnia zakupu!

Dla Budżetu

Możliwość finansowania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz ze środków obrotowych firmy.

Korzyści

Dla Pracownika

Voucher MultiTeatr umożliwia wstęp na wybrane wydarzenia kulturalne, uwzględniając indywidualne potrzeby – pasjonat teatru, opery czy filharmonii sam decyduje, gdzie, kiedy i na jaki spektakl się wybrać. Pracownicy zyskują dostęp do szerokiej oferty spektakli w wygodny sposób: przez naszą stronę www lub bezpośrednio w kasie partnerskiego obiektu.

Dla Firmy

Vouchery MultiTeatr to dostęp do oferty różnych teatrów, oper, filharmonii – nie musisz się martwić, że nie trafisz w preferencje Twoich pracowników. Masz rozproszoną strukturę? Lokalizacja obiektów w różnych miastach pozwala zadbać o wszystkich pracowników. Niska cena zakupu, która dodatkowo spada w przypadku większych zamówień, oraz minimum formalności – bez konieczności podpisywania umowy. Długi okres ważności voucherów (3 mies. od momentu zakupu).

Dla Budżetu

Możliwość finansowania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz ze środków obrotowych firmy.

Korzyści

Dla Pracownika

Pracownik może korzystać z oferty kulturalnej w kilku polskich miastach. MultiMuzeum to nieszablonowy pomysł na spędzenie czasu wolnego i obcowanie z kulturą, które pozytywnie wpływa na samopoczucie i efektywność.

Dla Firmy

Produkt wpisuje się w potrzeby firm, budujących programy pracownicze ukierunkowane na rozwój pozazawodowy. Firma rozszerza ofertę benefitów pozapłacowych o niestandardowy produkt z obszaru kultury, który pozwala zaopiekować się pracownikami z kilku miast (ważne dla firm w rozproszonej strukturze). MultiMuzeum może być elementem zorganizowanych wyjść integracyjnych oraz wsparciem dla rodziców i osób szukających sposobu na relaks po pracy.

Dla Budżetu

Firma może finansować zakup voucherów z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, jak też z pozostałych linii budżetowych, przeznaczonych na działania w ramach świadczeń pozapłacowych.

Korzyści

Dla Pracownika

Pracownik może korzystać z oferty ogrodów zoologicznych w kilku polskich miastach. To uniwersalny pomysł na rekreację w gronie rodzinnym i nie tylko!

Dla firmy

MultiZoo wpisuje się w potrzeby firm budujących programy pracownicze ukierunkowane na promocję równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jeden produkt pozwala zaopiekować się pracownikami z kilku miast (co ważne dla firm w rozproszonej strukturze). Może też być elementem zorganizowanych wyjść integracyjnych. Jako benefit z obszaru rekreacji, pozytywnie wpływa na zaangażowanie i samopoczucie pracowników.

Dla Budżetu

Firma może finansować zakup voucherów z ZFŚS oraz z pozostałych linii budżetowych, przeznaczonych na działania w ramach świadczeń pozapłacowych.

Korzyści

Dla Pracownika

Wybór spośród ponad 500 wyjątkowych hoteli i pensjonatów w całej Polsce – oszczędność czasu i ułatwienie organizacji wypoczynku. Wsparcie domowego budżetu pracowników, możliwość sfinansowania części kosztów z innego źródła. Pomysł na atrakcyjne spędzenie czasu z przyjaciółmi i bliskimi.

Dla Firmy

Wzrost zaangażowania i efektywności pracowników dzięki wdrożeniu narzędzi wspierających ich wypoczynek i równowagę między życiem prywatnym a pracą. Docenianie pracowników w wyjątkowy dla nich sposób, ponieważ emocje związane z wypoczynkiem są znacznie większe, niż z jakimkolwiek innym benefitem. Procentuje to wzrostem lojalności, a w dłuższej perspektywie może przyczynić się do mniejszej rotacji wśród pracowników. Wzmocnienie działań z zakresu employer brandingu, budowanie marki atrakcyjnego pracodawcy. Możliwość wykorzystania bonów jako wsparcie wewnętrznych sił sprzedaży, np. w konkursach i akcjach sprzedaży premiowej lub jako wsparcie sprzedaży produktów Twojej firmy.

Dla Budżetu

Elastyczny system finansowania. Możliwość opłacania świadczeń z wielu źródeł jednocześnie.

Korzyści

Dla Pracownika

Spotkania z dietetykami i trenerami, sesje relaksacyjne oraz warsztaty wspierające budowanie zdrowych nawyków. W wygodnej formie online lub stacjonarnie.

Dla Firmy

Kompleksowa organizacja działań wellbeingowych wśród pracowników, pozwalająca zmniejszyć rotację pracowników, zredukować liczbę zwolnień lekarskich, obniżyć koszty rekrutacji i zwiększyć motywację i efektywność.

Dla Budżetu

Elastyczny system finansowania dopasowany do klienta.