JAK TO DZIAŁA?

MultiMuzeum to oferta jednorazowych voucherów, które możesz wymienić na bilet do muzeum lub centrum nauki z listy naszych partnerów. Jest dostępny w dwóch wersjach: Gold i Silver, więc przed wizytą w wybranym obiekcie upewnij się, że obsługuje on Twój typ vouchera.

 

Planujesz wizytę w muzeum lub centrum nauki? Sprawdź, jak zrealizować voucher – to łatwe!

 

Wejdź na stronę: www.multimuzeum.com, wybierz interesujące Cię wydarzenie i kliknij: „Zrealizuj voucher”.

Wprowadź kod vouchera i przejdź kolejne kroki, by zakończyć proces.

Odbierz elektroniczny bilet – znajdziesz go w swojej skrzynce e-mailowej.

Wydrukuj bilet i zabierz go ze sobą do muzeum.

Wejście na wystawę będzie możliwe po zeskanowaniu kodu z wydrukowanego biletu, więc okaż go w kasie biletowej.

Ciesz się wizytą w muzeum i delektuj czasem obcowania z kulturą!

Nie chcesz drukować biletu? Nie musisz! Kod z vouchera możesz podać bezpośrednio w kasie i wymienić go na bilet na miejscu. Pamiętaj jednak, że w przypadku popularnych wystaw czy wydarzeń, warto przyjść już z wydrukowanym biletem, bo liczba miejsc w danym dniu może być ograniczona. 

 

Zobacz regulamin MultiMuzeum

DLACZEGO WARTO?

Wizyta w muzeum lub centrum nauki to nieszablonowy pomysł na spędzenie czasu z bliskimi, na randkę czy wypad z dziećmi. Chcesz przeżyć ciekawe popołudnie? Obejrzenie wystawy uatrakcyjni spacer, ale może też być inspiracją weekendowej wycieczki do innego miasta.

 

Dobry pomysł na prezent

Podaruj najbliższym voucher MultiMuzeum i nie martw się o to, czy wybór jest trafiony. Twoi bliscy sami wybiorą muzeum i datę wydarzenia!

Czas na decyzję

Masz ochotę na wizytę w muzeum lub centrum nauki, ale jeszcze nie wiesz, które wybrać? Nie szkodzi – voucher jest ważny przez 3 miesiące. Masz dużo czasu na decyzję!

Swoboda wyboru

Zainspiruj się ofertą wystaw z listy naszych partnerów w różnych miastach i wybierz to, co Cię naprawdę interesuje!

MultiMuzeum - Dopasuj do siebie

MultiMuzeum to jednorazowe vouchery, które możesz wymienić na bilet do muzeów lub centrów nauki z listy naszych partnerów. Dostępne są w trzech wersjach – Platinum, Gold i Silver. Zanim wybierzesz wystawę, w której chcesz uczestniczyć, sprawdź, czy Twój typ vouchera jest obsługiwany w danym obiekcie i czy upoważnia do wejścia na wybraną wystawę.

 

 

MultiMuzeum Platinum

Dostęp do pełnej oferty muzealnej i centrów nauki w całej Polsce

MultiMuzeum Gold

Szeroki wybór muzeów i wydarzeń kulturalnych w całej Polsce

MultiMuzeum Silver

Oferta wybranych wystaw muzealnych

GDZIE ZREALIZUJĘ VOUCHER?

Voucher zrealizujesz u naszych partnerów. Wśród oferty znajdziesz muzea i centra nauki m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni i Katowicach. Sprawdź listę miejsc, które możesz odwiedzić w voucherem.

Wybierz MultiMuzeum

Voucher możesz otrzymać od swojego pracodawcy albo kupić go samodzielnie, jeśli firma, w której pracujesz, korzysta z kafeterii dla pracowników. Wejdź do kafeterii i wyszukaj MultiMuzeum w ofercie.

Każdy pracownik, który pracuje w firmie oferującej vouchery w ramach benefitów pozapłacowych wspierających zainteresowania kulturą. 

Jeśli jesteś pracownikiem działu HR i szukasz benefitów dla swojej firmy, skontaktuj się z nami przez formularz.

Skorzystaj z naszej strony internetowej: www.multimuzeum.com  albo wymień voucher w kasie muzeum. Więcej o procesie realizacji przeczytasz na stronie i w zakładce: Jak to działa. 

Tak, to świetny pomysł na prezent! Voucher jest na okaziciela, może go zrealizować każda osoba, która jest jego posiadaczem.

Niestety, zgubiony voucher papierowy przepada. Ze względu na jego formę nie ma możliwości wydania duplikatu. Kod elektroniczny jest bezpieczniejszym wyborem – łatwo przechowasz go na swoim koncie w kafeterii lub na skrzynce mailowej.

Każdy voucher ma swoją datę ważności. Znajdziesz ją na kuponie papierowym i w dokumencie elektronicznym. Od czasu zakupu voucher MultiMuzeum jest ważny aż przez 3 miesiące.