MISJA

Benefit Systems oferuje w Polsce i za granicą usługi, które pomagają osobom w różnym wieku osiągać poczucie satysfakcji, zadowolenia i wysokiej jakości życia. Program sportowo-rekreacyjny MultiSport, który stworzyliśmy blisko 20 lat temu, pomaga osobom pracującym i ich bliskim utrzymać regularną aktywność, a co za tym idzie – wspiera ich zdrowie fizyczne i psychiczne, jako warunek emocjonalnego dobrostanu. Nasze karty sportowe zapewniają dostęp do ponad 40 rodzajów aktywności w ponad 5 000 obiektach sportowo-rekreacyjnych zlokalizowanych w ponad 740 miastach Polski. Dzięki licznym inicjatywom Spółki uwzględniającym różnorodne, indywidualne potrzeby i preferencje, budujemy łatwo dostępny, kompleksowy system korzyści dla społeczeństwa i biznesu. Zwiększamy społeczną świadomość w obszarze wpływu regularnej aktywności fizycznej na zdrowie i samopoczucie. Potwierdzają to nasze badania: 73% użytkowników karty MultiSport dzięki niej ćwiczy częściej. Co równie istotne, zdecydowana większość (91%) deklaruje, że dostępność Programu MultiSport jest dla nich ważna w ofercie zatrudnienia.

 

 

Benefit dla zdrowia

Program MultiSport zapewnia wsparcie zdrowego i aktywnego stylu życia, zarówno za pośrednictwem obiektów sportowo-rekreacyjnych, jak i całkowicie online, w wirtualnej strefie użytkownika. Dla osób, które szczególnie cenią sobie wygodę i wszechstronny rozwój – przygotowaliśmy pakiet MultiLife, który zapewnia dostęp do kilkunastu starannie dobranych usług i kursów on-line. W ramach nich skorzystać można między innymi z platformy treningowej Yes2Move, kreatora diety czy konsultacji z ekspertami od zdrowia fizycznego i psychicznego. W odpowiedzi na różnorodność potrzeb naszych użytkowników, wciąż poszerzamy zakres swoich usług. W kafeterii MyBenefit oferujemy dostęp do tysiąca gotowych świadczeń turystycznych, kulturalnych, sportowych czy rekreacyjnych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej informacji o produktach Benefit Systems można znaleźć TUTAJ.

 

 

Benefit dla innych

Życiowego dobrostanu nie sposób osiągnąć w oderwaniu od lokalnych społeczności, w których każdy z nas jest zakorzeniony i których czujemy się częścią. Dlatego założyliśmy Fundację MultiSport, która poprzez liczne inicjatywy charytatywne wspiera osoby potrzebujące i działa na rzecz pożytku publicznego. Jesteśmy także dumni z zaangażowania naszych pracowników w liczne działania wolontariackie, m.in. Dobry MultiUczynek, Krew Hero czy świąteczną Akcję Gwiazdor. Co więcej, stale rozwijamy naszą wiedzę i wrażliwość ukierunkowane na zagadnienia związane z ochroną środowiska, zdrowym stylem życia,  regularnym odżywianiem oraz potrzebą równowagi między życiem prywatnym i zawodowym.

 

 

Benefit dla pracowników

Pełni energii i inspiracji pracownicy to jedno z największych źródeł sukcesu Benefit Systems. Jako spółka, która wspiera swoich Klientów w budowaniu zadowolonych i zmotywowanych zespołów, wiemy doskonale, jak kluczowe są zapewnienie przyjaznej atmosfery w firmie oraz codzienne wsparcie dobrego samopoczucia pracowników. W zgodzie ze swoim DNA, Benefit Systems finansuje pracownikom swój flagowy produkt - kartę MultiSport, oferując ponadto wiele dodatkowych świadczeń do wyboru. Wśród dostępnych benefitów są również karta BenefitLunch czy dostęp do kafeterii MyBenefit. Pracownicy mają także możliwość uczestnictwa w webinarach rozwojowych, dużym uznaniem cieszą się imprezy firmowe oraz cykliczne zajęcia sportowe w biurze i treningi plenerowe.

 

 

Benefit dla biznesu

Jesteśmy pierwszą spółką publiczną w Europie Środkowo-Wschodniej, której wkład w rozwiązywanie ważnych problemów społecznych został potwierdzony i udokumentowany elitarnym, międzynarodowym certyfikatem B Corp, nadawanym przez organizację pozarządową B Lab. Uzyskaliśmy go w 2018 roku, jako jedyna wówczas polska firma. Światowy Ruch B Corporation zrzesza przedsiębiorstwa kierujące się najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju oraz opierające swoją działalność biznesową na partnerskim i etycznym modelu współpracy ze wszystkimi interesariuszami. Aktualnie na świecie funkcjonuje już kilka tysięcy przedsiębiorstw z ponad stu branż, które zostały wyróżnione tym certyfikatem. Realna działalność na rzecz społeczeństwa i środowiska naturalnego, są nie tylko elementem misji Grupy Benefit Systems, ale także jednym z celów statutowych Spółki.

 

 

 

 

Benefit dla partnerów

W relacjach z naszymi Partnerami dążymy zawsze do sytuacji win-win, w której każda ze stron realizuje satysfakcjonujące wszystkich rozwiązania – stanowi to dla nas definicję dobrego i odpowiedzialnego biznesu. W praktyce oznacza to wspieranie zrównoważonego rozwoju rynku usług sportowych i rekreacyjnych, którego wzrost niesie korzyści wszystkim zainteresowanym. Benefit Systems przyczynia się do rozbudowy infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Polsce, pomaga w tworzeniu atrakcyjnych miejsc pracy, jest siłą napędową wydarzeń związanych z tematami sportu i rekreacji oraz powstawania społeczności wokół zdrowego stylu życia.

 

 

 

Benefit za granicą

 Benefit Systems rozwija się z coraz większymi sukcesami również za granicą - w Czechach, na Słowacji, w Bułgarii, Chorwacji i Turcji. Niezależnie od rynku, na którym działamy, cel jest uniwersalny: więcej zdrowia, energii i satysfakcji z życia.

 

 

 

Wierzymy, że taki sposób relacji z otoczeniem oddziałuje pozytywnie na jakość życia i dobrostan jednostki oraz całego społeczeństwa. Nasza ekologiczna orientacja i etyczne działanie przekładają się również na wciąż rosnące zaufanie do naszej marki.

 

 

Obejrzyj film

Skład Zarządu

Emilia Rogalewicz

Członek Zarządu


Czytaj więcej

Marcin Fojudzki

Członek Zarządu


Czytaj więcej

Wojciech Szwarc

Członek Zarządu


Czytaj więcej