Jak to działa?

W jednym miejscu

Funkcjonalności MyBenefit Active są w pełni zintegrowane z platformą MyBenefit w formie dodatkowego modułu.

Intuicyjne rozwiązania

Korzystanie z narzędzi MyBenefit Active jest proste, a dostęp do panelu administratora umożliwia Pracodawcy pełne zarządzanie systemem i dostępami.

Wsparcie i bezpieczeństwo

Zapewniamy pełne szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie dedykowanego Opiekuna przez cały okres współpracy.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE PRACODAWCÓW

Cele biznesowe

Grywalizacja motywuje zespoły do efektywnej współpracy, co przekłada się bezpośrednio na realizację wyznaczonych celów biznesowych.

Integrowanie zespołu

Moduł społecznościowy ułatwia komunikację wewnątrz firmy, hamuje rotację i sprzyja utrzymaniu relacji między pracownikami.

Docenianie pracowników

Możliwość powiązania aktywności na platformie z ofertą benefitów otwiera nowe możliwości doceniania i nagradzania.

NOWY WYMIAR ANGAŻOWANIA PRACOWNIKÓW

GRYWALIZACJA

Zdobywaj rangi, odznaki, nagrody – skutecznie osiągaj cele i baw się dobrze z całym zespołem!

TWORZENIE WYZWAŃ

Twórz wyzwania różnego typu – sportowe, sprzedażowe, CSR – i dołączaj do innych inicjatyw!

NAGRADZANIE PRZEZ KUDOSY

Chcesz kogoś spontanicznie docenić? Przyznaj mu na platformie publiczną pochwałę w formie tzw. kudosa. 

TESTY, ANKIETY, QUIZY

Korzystaj z formularzy, które pozwalają zebrać cenny feedback i współdecydować w sprawach ważnych dla firmowej społeczności. 

E-LEARNINGI

Dziel się wiedzą, sprawdzaj postępy, doceniaj wyniki i podnoś kompetencje z modułem e-szkoleń opartych na grywalizacji.

FIRMOWY WALL

Bądź w kontakcie z całym zespołem dzięki firmowej tablicy społecznościowej – zamieszczaj i lajkuj posty, by być zawsze na bieżąco! 

Najczęściej zadawane pytania

MyBenefit Active to platforma kafeteryjna MyBenefit wzbogacona o dodatkowe moduły, które głębiej angażują pracowników i wspierają budowanie motywacji. Oprócz platformy z benefitami, pracownicy mogą korzystać z takich rozwiązań, jak: grywalizacja, tworzenie wyzwań, firmowy wall, nagradzanie przez kudosy (pochwały widoczne na wallu), e-learningi oraz ankiety.  

Grywalizacja to nowoczesny sposób motywowania do osiągania celów biznesowych poprzez wykorzystanie elementów mechaniki gier. Polega głównie na tworzeniu różnego rodzaju wyzwań np. sprzedażowych, CSR-owych czy sportowych. Służy do pogłębiania motywacji pracowników przez możliwość zdobywania punktów, odznak i rang za wykazaną aktywność oraz nagradzanie osiągnięć. 

Moduł społecznościowy umożliwia integrację całej firmowej społeczności. Ułatwia wewnątrzfirmową komunikację dzięki możliwości zamieszczania postów na firmowym wallu i wzajemnego ich komentowania. Pozwala także na wyrażanie spontanicznych pochwał w formie tzw. kudosów. 

Platforma MyBenefit Active to kompleksowe rozwiązanie. Każdy pracownik może korzystać z bogatej i stale rozwijającej się oferty kafeteryjnej, wybierając z tysięcy oferowanych świadczeń te, które najlepiej wpisują się w indywidualne potrzeby. Dzięki modułom grywalizacyjnym i społecznościowym pracownicy mogą też realizować swoje potrzeby związane z przynależnością do firmowej społeczności, jak np. integracja z zespołem czy docenianie i nagradzanie wykazanego zaangażowania.