JAK TO DZIAŁA?

MultiZoo to oferta jednorazowych voucherów, które możesz wymienić na bilet do ogrodów zoologicznych z listy naszych partnerów.

Planujesz wycieczkę do ZOO? Sprawdź, jak zrealizować voucher – to łatwe!

 

Wejdź na stronę: www.multizoo.com.pl i wybierz interesujący Cię obiekt. Kliknij: „Zrealizuj voucher”. 

Wprowadź kod vouchera. Przejdź kolejne kroki, by zakończyć proces. 

Odbierz elektroniczny bilet - znajdziesz go w swojej skrzynce e-mailowej.

Wydrukuj bilet i zabierz go ze sobą do ZOO.

Wejście do ogrodu będzie możliwe po zeskanowaniu kodu z wydrukowanego biletu, więc okaż go w kasie biletowej. 

Ciesz się magicznym czasem obcowania ze zwierzętami i roślinnością z rozmaitych stron świata! 

Zobacz regulamin MultiZoo

DLACZEGO WARTO?

Romantyczny spacer czy czas spędzony z dziećmi w otoczeniu egzotycznej przyrody to wspaniały pomysł na relaks - nie tylko wiosną i latem!

 

Dobry pomysł na urozmaicenie wyjazdu

Wybierasz się na weekend do innego miasta? A może chcesz się poczuć jak turysta we własnym mieście? Wycieczka do lokalnego ogrodu zoologicznego to zawsze dobry plan!

Czas na zaplanowanie wyprawy

Masz ochotę na wycieczkę do ZOO, ale nie wiesz, który ogród wybrać? Nic nie szkodzi, voucher jest ważny przez 3 miesiące. Masz dużo czasu na decyzję!

Tak wiele do odkrycia!

Ciesz się wyborem i stwórz własną mapę przygód! Z voucherem MultiZoo możesz odwiedzać różne ogrody zoologiczne.

GDZIE ZREALIZUJĘ VOUCHER?

Voucher zrealizujesz u naszych partnerów. Wśród oferty znajdziesz ogrody zoologiczne w Płocku, Łodzi i Wrocławiu. Sprawdź listę miejsc, które możesz odwiedzić z voucherem.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Voucher możesz otrzymać od swojego pracodawcy albo kupić go samodzielnie, jeśli firma, w której pracujesz, korzysta z kafeterii dla pracowników. Wejdź do kafeterii i wyszukaj MultiZoo w ofercie. 

Wszyscy pracownicy, którzy pracują w firmach udostępniających vouchery swoim pracownikom w ramach benefitów pozapłacowych i wspierania wypoczynku. Jeśli jesteś pracownikiem działu HR i szukasz benefitów dla swojej firmy, skontaktuj się z nami przez formularz. 

Skorzystaj z naszej strony internetowej www.multizoo.com.pl albo wymień voucher w kasie ogrodu zoologicznego. Więcej o procesie realizacji przeczytasz na stronie i w zakładce: Jak to działa?.

Tak, to świetny pomysł na prezent! Voucher jest na okaziciela, może go zrealizować każda osoba, która jest jego posiadaczem.

Niestety, zgubiony voucher papierowy przepada. Ze względu na jego formę nie ma możliwości wydania duplikatu. Kod elektroniczny jest bezpieczniejszym wyborem - łatwo przechowasz go na swoim koncie w kafeterii lub skopiujesz na skrzynkę mailową. 

Każdy voucher ma swoją datę ważności. Znajdziesz ją na kuponie papierowym i w dokumencie elektronicznym. Od czasu zakupu voucher MultiZoo jest ważny przez 3 miesiące.

Voucher wymieniasz na pełnoprawny bilet do ogrodu zoologicznego. W większości przypadków oznacza to, że możesz wejść do ptaszarni, akwarium czy terrarium na terenie ogrodu zoologicznego, który właśnie odwiedzasz. Bywa, że w ogrodach zoologicznych są organizowane dodatkowo płatne wydarzenia czy eventy, w takich przypadkach może być konieczne zakupienie dodatkowej wejściówki.